Strona głównaUncategorizedBadanie wariografem w sprawach zdrady

Badanie wariografem w sprawach zdrady

Wielu z nas ma czasem wątpliwości odnośnie wierności partnera życiowego. Oczywistością jest stwierdzenie, że w udanym związku para sobie ufa. Bywa jednak, że związek przechodzi kryzys, równowaga ulega zachwianiu, jeden z partnerów zaczyna chować się z telefonem w łazience albo trochę zbyt entuzjastycznie opowiada o przyjaźni z inną osobą z pracy. Pojawiają się wątpliwości, które jeśli narastają, potrafią zniszczyć nawet najlepszą relację.

Opieranie przyszłości związku z partnerem na domysłach nie jest najlepszą strategią. Zdarza się zatem, iż decydujemy się zaufać małżonce czy małżonkowi i nie drążyć, czy doszło do przekroczenia przez nich granicy. Jednak w niektórych związkach mają miejsce również sytuacje, gdzie nasze domysły nie dają nam spać po nocach, a ciągle pytania „czy doszło do zdrady?” pojawiają się uporczywie w głowie.
Taka sytuacja jest niszcząca dla obu stron związku i nie może wiecznie trwać bez szkody dla jakości relacji.

Jeśli chcemy zyskać pewność co do naszego towarzysza życia, wówczas konieczne jest podjęcie konkretnych działań. Czasem rozmowa z partnerem wystarczy, aby wyjaśnić sytuację, a czasem jest inaczej. Wtedy zastanawiamy się, czy partner był szczery, czy nie skłamał, że nie było zdrady, aby ratować nasz związek. Czasem rozważamy, czy może opanował mowę ciała tak wiarygodnie, że nas oszukał.

Takie wątpliwości mogą być uzasadnione. Bywają ludzie tak sprytni, że potrafią wybrnąć z każdej sytuacji i powiedzieć to, co im pasuje, a niekoniecznie to, co jest zgodne z prawdą.
Warto wtedy korzystać z pomocy osób z zewnątrz. Żartujemy czasem, że super byłoby podłączyć kogoś do wykrywacza kłamstw i wiedzieć już na pewno, jak jest naprawdę. W rzeczywistości mamy możliwość wysłać partnera czy partnerkę na takie badanie (ale za ich zgodą). Ludziom łatwo jest oszukać drugiego człowieka, ale trudniej – maszynę monitorującą wskaźniki, nad którymi nie jesteśmy w stanie świadomie zapanować.
W Polsce możliwość badania wykrywaczem kłamstw profesjonalnie zwanym wariografem oferuje Instytut Badań Wariograficznych mający placówki w kilkudziesięciu miejscach w kraju i działający również na zlecenie osób prywatnych. Dokładną ofertę można sprawdzić pod adresem wariograf.com.pl

Jeśli nasz partner klnie się na Boga, ze nas nie zdradził, czemu miałby się nie poddać badaniu, skoro nie ma swojej wierności nic do zarzucenia? Jeśli chcemy zyskać pewność odnośnie zachowania naszego towarzysza życia, mamy taką możliwość. Tylko od nas zależy, czy z niej skorzystamy.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne