Strona głównaUncategorizedDrewniana mapa jako wyjątkowa i stylowa dekoracja wnętrza

Drewniana mapa jako wyjątkowa i stylowa dekoracja wnętrza

Od wielu lat drewniane dekoracje stosowane są w różnych wnętrzach zarówno domów, mieszkań, jak i biur. Nic w tym dziwnego, gdyż drewniane dekoracje dodają każdemu wnętrzu ciepła i nietuzinkowego stylu. Drewno bez wątpienia wielu osobom kojarzy się z domową atmosferą, a także z naturą. Co więcej drewniane dekoracje np. naścienne doskonale sprawdzają się w tradycyjnych, jak i w nowoczesnych wnętrzach. Warto wiedzieć, że tak naprawdę to dekorację nadają klimat i dobrą atmosferę w domostwie, bez nich wnętrze jest zimne i puste. Obecnie jedną z cieszących się dużym zainteresowaniem drewnianych dekoracji do wnętrz jest drewniana mapa naścienna.

Naścienna drewniana mapa świata

Doskonałym pomysłem na wyjątkowe upiększenie wnętrza jest drewniana mapa świata na ścianę 3D. Zastosowanie tego typu dekoracji naściennej świetnie sprawdza się nie tylko w mieszkaniach miłośników podróżowania, ale także w biurach, salonach, a także w pokojach dziecięcych. W przypadku udekorowania nią pokoju dziecięcego mapa nie tylko pełni funkcję dekoracyjną, ale także edukacyjną. Dziecko bez wysiłku uczy się podstaw geografii. Obecnie na rynku są dostępne drewniane mapy z napisami w formie nadruków. Dzięki temu na drewnianej mapie świata może znajdować spora ilość podpisów np.: nazwy państw, nazwy rzek, nazwy stolic, nazwy miast, nazwy rzek, a także dokładne oznaczenia granic państw.

Wyjątkowy prezent, czyli drewniana mapa świata

Drewniana mapa świata zastosowana na ścianie dowolnego pomieszczenia pobudza wyobraźnie, edukuje, pobudza kreatywność oraz zachęca do podróżowania. Ponadto drewniana mapa obecnie dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych, w różnych rozmiarach, a także w różnych stylach. Szeroki wachlarz asortymentu, w tym zakresie pozwala na dopasowanie drewnianej mapy do każdego wnętrza.

Tego typu drewniana ozdoba to doskonały pomysł na prezent np.:

  • na parapetówkę,
  • ślub/wesele,
  • na pierwszą komunię świętą,
  • na święta,
  • urodzin lub imieniny.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne