Strona głównaBiznesIFB Przemyśl - dystrybucja produktów marki 3M

IFB Przemyśl – dystrybucja produktów marki 3M

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dystrybucji produktów marki 3M. Innowacja i pomysłowość to coś, co wyróżnia nas spośród innych firm na rynku. W ofercie posiadamy taśmy dla drukarni i papierni, materiały ścierne, kleje wykorzystywane w przemyśle oraz sprzęt BHP – w tym szeroka gama masek.

Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Posiadamy produkty najwyższej jakości, które cieszą się popularnością na całym świecie. Zależy nam na najwyższym poziomie świadczonych usług. Cenimy sobie pełen profesjonalizm, dlatego stawiamy na cenioną markę, jaką niewątpliwie jest marka 3M. Jako oficjalny dystrybutor marki M3, gwarantujemy 100% zadowolenia ze świadczonych przez nas usług. Posiadamy doświadczonych pracowników, którzy swoją wiedzą odpowiedzą na każde pytanie. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, i staramy się sprostać każdemu zleceniu. Dlatego, jeśli zależy Państwu na sprawdzonej i cenionej marce to nasza oferta z pewnością przypadnie Państwu do gustu.

Wysoka jakość obsługi klienta

Wiemy, jak ważny jest kontakt ze sprzedającym, dlatego stale jesteśmy pod telefonem oraz niezwłocznie odpowiadamy na maile. Jeśli mają Państwo jakieś wątpliwości co do danego produktu, prosimy o wiadomość, a nasi profesjonalni doradcy klienta udzielą wyczerpującej odpowiedzi. Kontakt z klientem to dla nas priorytet, ponieważ to Państwo są naszą najlepszą wizytówką. Jeśli poszukują Państwo produktów z najwyższej półki, to nasza oferta z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom. W ramach owocnej współpracy, zawsze dojeżdzamy do klienta w celu sprawdzenia prób produktów. Pozwala to na ich idealne dopasowanie. Chcemy uniknąć ewentualnych rozczarowań i zwrotów. Jeśli nasza oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza zamieszczonego na naszej stronie http://ifbprzemysl.pl/, bądź za pomocą maila lub telefonu. Innowacyjne rozwiązania dla biznesu i jakość świadczonych usług to nasz znak rozpoznawczy. Zachęcamy do współpracy.

Artykuł sponsorowany

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne