Strona głównaUncategorizedSeks analny jest ciekawy

Seks analny jest ciekawy

Zaspokajanie potrzeb seksualnych w życiu człowieka jest bardzo istotne. Ludzie odczuwają nieustający popęd seksualny, który trzeba zaspokajać. Jedni robią to częściej, inni rzadziej. Jednak każdy tego potrzebuje.

Istnieje wiele różnych metod zaspokajania własnych żądz. Jedne  można uznać za tradycyjne, inne za nieco bardziej wyuzdane. Istnieje mnóstwo różnych pozycji seksualnych, które sprawiają niemało przyjemności.

Często ludzie uprawiają seks analny. Jednak należy pamiętać aby odpowiednio się do niego przygotować. Odbyt nie jest naturalnie przygotowany do penetracji. Seks analny musi być odpowiednio przygotowany.

 

Jak wygląda seks analny

Jest to jedna z form stosunku płciowego, polega na stymulacji odbytu partnerki. Stymulacja odbywa się poprzez wprowadzenie do odbytu penisa, palców, języka albo gadżetów ze sklepu erotycznego. Nie każdy lubi seks analny, różne kobiety odczuwają go inaczej. Są osoby, dla których seks analny oznacza ból i nie uprawiają go w ogóle albo robią to bardzo niechętnie.

 

Przygotowania

W przygotowaniach na pierwszym miejscu trzeba postawić higienę. Należy zrobić wcześniej lewatywę aby oczyścić odbyt ze wszelkich nieczystości. W celu zmniejszenia możliwości doznawania bólu warto skorzystać z lubrykantu, można też korzystać z prezerwatywy. Dzięki temu poślizg będzie duży i ewentualny ból się nie pojawi. Gdy już rozpoczynamy seks analny warto rozpocząć od drobnych pieszczot takich jak włożenie palca do odbytu. Z czasem można próbować wkładać więcej palców, a w końcu członka.

 

Seks analny pozycje

Seks analny można wykonywać w różnych pozycjach. Bardzo popularna i wygodna jest pozycja na pieska. Partnerka wspiera się na rękach, a partner wprowadza członka od tyłu. Partnerka wypina się, dzięki czemu penetracja jest łatwa do przeprowadzenia. Kolejna pozycja to pozycja na jeźdźca. Kolejna propozycja to pozycja na brzuchu. Partner znajduje się nad leżącą na brzuchu partnerką.

Można korzystać również z innych pozycji, a także wymyślać własne. Ogranicza nas tylko wyobraźnia oraz komfort partnera, czy partnerki. Warto eksperymentować i próbować nowych rzeczy, gdyż wnoszą one do związku i naszego życia ciekawe doznania i emocje. Ciekawy jest orgazm analny. Jeżeli zostanie osiągnięty, będzie to niesamowite doznanie. Warto spróbować i zobaczyć jakie to przyjemne.

Pamiętajmy aby odpowiednio zadbać o nasze potrzeby seksualne. Warto rozmawiać z partnerem, na temat tego czego oczekujemy od związku oraz od stosunków płciowych. Zawsze warto próbować nowych rzeczy takich jak seks analny ale trzeba to robić ostrożnie i z umiarem. Nic na siłę i nie ma się co spieszyć.

***

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne