Wódka weselna

Mało kto wyobraża sobie udane wesele bez alkoholu. Dobra zabawa do białego rana to nie tylko muzyka na żywo i doskonałe towarzystwo. Państwo młodzi bardzo często decydują się na organizację różnego rodzaju drinków dla gości, jednak wciąż największą popularnością cieszy się wódka. Jak zorganizować ją na wesele?

Każdemu, kto organizuje wesele, zależy na tym, aby wszystkie jego aspekty były dopięte na ostatni guzik. Wybieramy najlepszą możliwą salę, katering i zespół, jednak w żadnym wypadku nie możemy zapomnieć o alkoholu. Ponieważ na polskich weselach od lat niepodzielnie króluje wódka. Jednak wbrew pozorom wybór odpowiedniej wcale nie jest prostą sprawą. Rynek obfituje w różne rodzaje i marki wódki. Skąd mamy wiedzieć, jaką wybrać, aby najlepiej smakowała ona naszym gościom?

Jaką wódkę wybrać na wesele?

Najlepszą opcją jest zawsze zapytanie gości, jaką wódkę wypiliby najchętniej. Jednak w praktyce bardzo rzadko mamy możliwość przepytania wszystkich, którzy będą  bawić się naszym weselu. Dlatego dobrym pomysłem jest dokładne przejrzenie forów internetowych, na których ludzie dzielą się doświadczeniem w kwestii wyboru najlepszej wódki na wesele. Jeżeli chcemy mieć całkowitą pewność, zapytajmy pracownika hurtowni, która wódka najczęściej wybierana jest na wesela. Z pewnością uzyskamy jakąś podpowiedź. W ostateczności możemy kierować się własnym gustem, w końcu nie ma chyba w naszym kraju osoby, dla której wódka jest alkoholem zupełnie obcym.

Ile będzie nas kosztowała wódka na wesele?

Cena niemal zawsze gra istotną rolę przy wyborze wódki, dlatego powinniśmy dokładnie przyjrzeć się ofertom hurtowni. Zazwyczaj ceny oscylują w granicach 30-35 złotych na butelkę o pojemności 0,7 litra. Największe korzyści przyniesie nam zakup dużych butelek. Dobrym pomysłem będzie wódka o pojemności jednego litra. Takie butelki będą oszczędnością pieniędzy, ale także możemy mieć pewność, że ich obecność na stołach zrobi o wiele bardziej okazałe wrażenie, niż byłoby to w przypadku mniejszych butelek.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne