Strona głównaLifestyleWybór odpowiednich butów do tańca

Wybór odpowiednich butów do tańca

Jeśli kiedykolwiek byłeś na weselu lub na balu w niewygodnych butach, wiesz o znaczeniu tego procesu. Musisz bezwzględnie wybrać wygodne buty, jeśli planujesz tańczyć przez dłuższy czas. Posiadanie tych wspaniałych stuknięć w moje obolałe obcasy jest dobre i dobre dla części obrazkowej twojego wieczoru, ale kiedy tańczysz, będziesz chciał nosić buty, które możesz poruszać się bez płaczu. Poza tym, kto naprawdę chce ryzykować mascara river na imprezę po balu?

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje balerinki będą wygodne podczas wielkiego tańca, spróbuj tańczyć w domu we wszystkich porach dnia i nocy. Upewnij się, że w rezultacie nie ma szczypania, tarcia lub tworzenia się pęcherzy, a większość czasu spędzasz na uboczu, a nie tańczysz ze swoją randką. To samo dotyczy ślubów. Zdjęcia są dobre i dobre, więc robią to wspaniałe wejście. W tym samym czasie nie ma nic bardziej jak bycie ostatnim, gdy chodzi o parkiet.

Jestem zwolennikiem uroczych butów. Jestem również zdecydowanym zwolennikiem posiadania wygodnych stóp. Zalecenia dotyczące wysokości pięty są takie, że 2 cale są rzeczywiście najlepsze dla zapewnienia wsparcia łuku i zdrowia stopy, oprócz komfortu. Tak, oznacza to, że ta wysokość jest rzeczywiście zalecana w stosunku do noszenia mieszkań. Będziesz także chciał się upewnić, że w okolicy palców znajduje się dużo miejsca, dzięki czemu twoja stopa ma niewielką przestrzeń do oddychania, nie pozwalając na pocieranie i potencjalnie pęcherz. Innymi słowy, ciasne (ale nie ciasne) dopasowanie jest lepsze niż butów, które luźno pasują. Powinieneś mieć swoje buty na duże wydarzenie o odpowiednim rozmiarze.

Jeśli po prostu nie możesz rozstać się z wspaniałymi 4-calowymi szpileczkami znalezionymi w sprzedaży jako idealny towarzysz na balu lub sukni ślubnej, to powinieneś przynajmniej rozważyć zapasowe buty, które będą o wiele wygodniejsze, gdy wejście zostało zrobione, zdjęcia zostały zrobione, a ty tracisz poczucie w nogach. Trudno jest wykonać skomplikowany krok taneczny, gdy głos w twojej głowie krzyczy: “Oooo! Oooo! “Z każdym krokiem, który robisz. Twoje buty będą miały wpływ prawie na każdą przyjemność, jakiej doświadczysz na wieczór, nie ma powodu, dla którego powinieneś nosić niewygodne buty i być nieszczęśliwym na wieczór, który ma być zabawny.

Możesz sprawdzić sklepy z tańcami w swoim rodzinnym mieście i zobaczyć, co mają do zaoferowania. Robią buty, które są przede wszystkim przeznaczone do tańca. Wykonują również bardzo czyste buty, które są całkowicie odpowiednie dla formali i nadają się do noszenia na weselu lub balu. Możesz znaleźć te buty online, ale zalecam od tego, ponieważ nie możesz ich odpowiednio dopasować w Internecie i nie ma znaczenia, jak świetnie się je zaprojektuje, jeśli buty nie pasują właściwie, mogą zranić twoje stopy. Ważne jest, abyś znalazł czas, aby znaleźć buty, które Twoim zdaniem będą wygodne do tańca, bez poświęcania wyglądu, który chcesz złożyć.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne