Strona głównaUncategorizedAftershokz - najbezpieczniejsze słuchawki świata

Aftershokz – najbezpieczniejsze słuchawki świata

Zapewne wielu z was podczas treningów miało ochotę posłuchać ulubionej piosenki, żeby się zmotywować lub odciąć od rzeczywistości. Wszyscy jednak wiemy z jak dużym niebezpieczeństwem wiąże się brak kontaktu z otoczeniem, a zwłaszcza w ruchu miejskim. Na szczęście jest firma, która postanowiła pomóc sportowcom i pasjonatom aktywności fizycznej. Dzięki słuchawkom od Aftershokz możesz jednocześnie słuchać muzyki i mieć kontrolę nad światem dookoła Ciebie.
Słuchawki Aftershokz używają kości czaszki jako systemu rezonatorów – to zjawisko nazywane jest przewodzeniem kostnym. Zakładamy je na wysokości kości policzkowej. Dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do naszego ucha wewnętrznego. To całkowicie bezpieczna metoda przekazywania dźwięku. Od lat jest wykorzystywana do konstruowania aparatów słuchowych dla osób słabo słyszących. Co ciekawe, taki rodzaj słuchawek jest dla tej grupy osób idealnym rozwiązaniem.

Producent zadbał o wszelkie kwestie techniczne ważne dla sportowców. Przede wszystkim słuchawki Aftershokz mają lekki i giętki pałąk. Są odporne na pot i drobne zamoczenia, a całość steruje się za pomocą przycisku wielofunkcyjnego. Za jego pomocą można chociażby odbierać połączenia telefoniczne. Żeby było ciekawiej są one bezprzewodowe, więc nie trzeba martwić się kablem. Brzmi ciekawie? Na żywo prezentuje się jeszcze lepiej.

Mimo, że zostały stworzone z myślą o sportowcach znajdują wiele zastosowań w życiu codziennym, np. podczas jazdy samochodem. System emisji dźwięku wykorzystany w słuchawkach Aftershokz pozwala jednocześnie na słuchanie ulubionej muzyki oraz dźwięków dochodzących z ulicy. W Aftershokzach zakochały się również matki, które podczas spacerów słyszą zarówno dzieci jak i muzykę. A Ty jak wykorzystasz taką technologię?

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne