Koszulki

Dzięki dobrodziejstwu tzw. kreatorów własnych t-shirtów, nie jesteśmy już dłużej skazani na konieczność wybierania egzemplarzy z gotowymi nadrukami. W prosty i tani sposób możemy zamówić ubranie z własnym nadrukiem. Komu to się może przydać oraz z jakimi kosztami należy się liczyć?

Wspaniały prezent albo sposób na reklamę

Koszulka z indywidualnym motywem graficznym może stać się świetnym upominkiem. Obdarowany z pewnością doceni serce, które zostało włożone w jej wykonanie. Przykładowo można zamówić t-shirt z wydrukowanym zdjęciem z ostatniego wypadu wakacyjnego albo ślubu. Firmy mogą skorzystać na to w podwójny sposób, a mianowicie oprócz wręczenia prezentów swoim pracownikom, mogą wykorzystać takie koszulki do rozreklamowania firmy i zjednania sobie klientów. Nadruki mogą też być w pełni funkcjonalne i np. odgrywać rolę komunikacyjną przy okazji organizacji jakiegoś publicznego wydarzenia.

Gdzie mogę zamówić taką koszulkę?

Po pierwsze przystępując do zadania jakim jest projektowanie koszulek dobrze mieć pomysł na to co ma się znaleźć na tkaninie. Należy mieć na względzie, że prawo nie dopuszcza wykorzystywania zastrzeżonych znaków, dlatego osoba składająca zamówienie musi być właścicielem praw autorskich albo korzystać z darmowych źródeł zdjęć i motywów. Zamówienie można złożyć w jednym z wielu internetowych sklepów, które specjalizują się w realizacji takich zamówień. Oczywiście nie wykonują nadruków wyłącznie na koszulkach (do wyboru są m.in. bluzy, kurtki i inne przedmioty, niekoniecznie związane z garderobą). Cena jednej sztuki koszulki z własnym nadrukiem to średnio 40 złotych. Działa tutaj znana zasada, chociażby z drukarni, a konkretnie przy większych zamówieniach, koszt w przeliczeniu na jedną sztukę jest znacznie mniejszy. Nie powinniśmy również obawiać się o jakość wykonania zamawianego towaru. Producenci podkreślają, że wykorzystują koszulki wysokiej jakości i charakteryzujące się dużą estetyką wykonania. Przekłada się to oczywiście na trwałość. Większość firm wykonuje nadruki nowoczesnymi metodami, dlatego nie ma mowy o uszkodzeniu ich w trakcie prania.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne