Strona głównaLifestyleBiżuteria i bukiet z wiecznie żywych róż

Biżuteria i bukiet z wiecznie żywych róż

Biżuteria od wieków upiększa kobiety, podkreśla ich urodę oraz dodaje elegancji oraz pewności siebie. Podczas przygotowań do ślubu jest tak ważna jak dobór odpowiedniej sukni ślubnej, czy bukietu.

 

Czym są tak właściwie wiecznie żywe róże?

Podczas procesu stabilizacji róży, nadawana jest jej długowieczność, a która panna młoda nie marzy o tym, by ten najważniejszy dzień w życiu zachować we wspomnieniach jak najdłużej? Ostatnim “krzykiem” ślubnym jest bukiet z wiecznie żywych róż

Do zachowania długowieczności nadają się róże afrykańskie. Do procesu stabilizacji, w celu uzyskania najlepszych rezultatów, wybierane są te w fazie najpiękniejszego rozkwitu. Jest to proces zastępujący naturalne soki roślinne – specjalnie opracowanym roztworem stabilizującym. Dzięki temu zachowuje się piękno kwiatów i wydłuża ich życie na wiele lat! Niewiarygodne! Naturalnie żywe kwiaty zachowują swą młodość przez wieki. Efektem stabilizacji są kwiaty, które nie tylko zawsze wyglądają jak żywe, zachowując kolor płatków, liści, łodygi, lecz także miękkość i elastyczność.

 

Co zrobić, by wiecznie żywa róża zachowała swoją świeżość jak najdłużej?

Bukiety kwiatów skomponowane z wiecznie żywych róż nie potrzebują wody i światła, a przede wszystkim są odporne na osadzanie się kurzu. Substancja używana do procesu stabilizacji jest bezpieczna dla zdrowia i spełnia wszelkie wymagania Unii Europejskiej.

Wiele osób rezygnuje z żywych kompozycji kwiatowych w swoim wnętrzu, a wynika to po prostu z braku możliwości ich utrzymania przez dłuższy czas, albo z powodu częstych wyjazdów. Takie róże świetnie będą wyglądały podczas ceremonii ślubnej, jak i po niej – stojąc na komodzie.

Skoro możemy nasze “TAK” zachować jak najdłużej, to nie pozostaje nic innego jak skomponować przepiękny bukiet ślubny z wiecznie żywych róż.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne