Cartello

Cartello

Firma Cartello działa na rynku galanterii skórzanej od 1986roku. Od samego pocztku postawiliśmy na jakość i niepowtarzalność produktów, dlatego – mimo ogromnej konkurencji – od 32 lat utrzymujemy się na rynku. Nasza oferta jest bardzo szeroka, począwszy od toreb i portfeli, przez piórniki i na aktówkach skończywszy.

Starannie opracowane projekty i wyjątkowe wykonanie sprawia, że trafiamy w nawet najbardziej wymagające gusta. Naszymi klientami są zarówno ludzie młodzi, jak i dojrzali, kobiety i mężczyzny, ludzie ceniący sobie styl i szyk, a także Ci, którzy stawiają na totalną swobodę. Dla marki Cartell najważniejszy jest klient. Priorytetem jest sprostanie największym wymaganiom.

Nazwa ‘Cartell’ pochodzi od włoskich słów ‘la cartella’ oznaczającego torebkę i ‘le cartello’ co tłumaczy się jako plakat. Inspiracją do tej nazwy był fakt, że od wielu lat zajmowaliśmy się tworzeniem produktów dla branży reklamowej. Po pewnym czasie – z racji na wysoką jakość i niską cenę – zaczęly pojawiać się sugestie otwarcia własnej marki. Jak widać decyzja okazała się słuszna, bo nasza firma coraz bardziej się rozwija. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę toreb na laptopa wykonanych ze skóry, skórzanych aktówek, portfeli i pasków.

Siedziba firmy znajduję się w Polsce, natomiast skóry pozyskiwane są z polskich i włoskich garbarni. Dzięki temu możemy poszczycić się produktami o bardzo wysokiej jakości, które codzienne doceniane są przez Naszych klientów. W parze za jakością idzie przystępna cena, dzięki której na nasz towar może sobie pozwolić znaczne grono osób. Wyroby wykonywane ze skóry, są niezmiennie od lat, oznaką luksusu i dobrego stylu. Ten gatunek materiału cenią sobie wszyscy, którym zależy na jakości. Produkty naszej marki świetnie sprawdzają się również jako wyjątkowy i niepowtarzalny prezent. Potrafimy sprostać najśmielszym oczekiwaniom.

Nasza firma specjalizuje się również w indywidualnych projektach na życzenie. Do każdego zlecenia podchodzimy z niezwykłą starannością i mnóstwem świeżych pomysłów. Cenimy sobie owocną współpracę, a każdy zadowolony klient jest naszą najlepszą wizytówką.

Współpracujemy również z agencjami reklamowymi, które nasze produkty wręczają jako niepowtarzalny prezent dla swoich klientów. Jeśli również jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami na nasz adres mailowy biuro@cartello.pl. Odpowiemy na każde pytanie, rozważymy każdą propozycję i zaproponujemy korzystne rozwiązanie finansowe dla obu stron. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne