Strona głównaBiznesEtui na stetoskop

Etui na stetoskop

Etui na stetoskop

Zawód lekarza wiąże się z ogromnym ryzykiem. Z jednej strony jest to ceniony i popularny zawód, z drugiej jednak bardzo stresogenny i odpowiedzialny. Ważną rolę w tej pracy spełnia odpowiednie przygotowanie i sprzęt. Naprzeciw oczekiwaniom lekarzy, specjalistów, ratowników medycznych i wszystkich innych, którzy mają do czynienia ze zdrowiem i życiem ludzkim wyszła firma Cartello – producent polskiej galanterii skórzanej.

Specjalizują się również w specyficznych projektach, jakim niewątpliwie jest etui na stetoskop. Potocznie zwane etui to po prostu pokrowiec, futerał przeznaczony do przechowywania stetoskopów bądź recept. Wykonane jest z najlepszej jakości włoskiej skóry, a jego produkcja odbywa się na terenie Polski. Ponadto jest bardzo pojemne, przez co stanowi przydatne akcesorium w codziennej pracy lekarzy. Dodatkowo posiada 24 miesięczny okres gwarancji. Etui na stetoskop marki Cartello dostępne jest w siedmiu kolorach. Posiada jedną, główną kieszeń na sprzęt i mniejsze, które śmiało pomieszczą dodatkowe rzeczy jak, np. wizytówki, banknoty czy płyty CD/ DVD. Prawa część zaprojektowana jest do przechowania notatek lub recept. W zestawie znajduje się również uchwyt na długopis, który jest nierozerwalnym elementem w połączeniu z receptami. Etui zamykane jest na magnesowy klips. Dostępne jest w trzech różnych rozmiarach. Dokładną specyfikacje można znaleźć na stronie internetowej firmy Cartello https://cartello.pl/pl/21-dodatki-etui. Futerał dobrej jakości to świetna ochrona przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi i zużyciem spowodowanym częstym użytkowaniem. Jego niewielki rozmiar sprawia, że każdy lekarz jest w stanie zmieścić go w podręcznych kieszeniach służbowego fartucha. Łatwy w przechowywaniu, a dodatkowo wykonanie ze skóry sprawia, że jest też łatwy w pielęgnacji. Wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką, w celu odświeżenia.

Etui na stetoskop to niezbędnik każdego lekarza. Z reguły powinien się znaleźć na wyposażeniu sprzętu każdego, kto ma do czynienia ze stetoskopem. Chodzi po prostu o jego bezpieczeństwo i dłuższą żywotność, co z pewnością zapewni odpowiedni pokrowiec. Firma Cartello ma doświadczenie w projektowaniu solidnych i wytrzymałych futerałów na stetoskop, dlatego warto skorzystać z ich propozycji. Ponadto szeroka gama kolorystyczna z pewnością trafi nawet do najbardziej wymagającego klienta. Nie zwlekaj z zamówieniem, zaufaj sprawdzonej marce i dołącz do grona zadowolonych klientów firmy Cartello. Wybór należy do Ciebie.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne