Strona głównaBiznesCzego oczekiwać od dobrego software house?

Czego oczekiwać od dobrego software house?

Jakie korzyści powinna przynosić współpraca z profesjonalnym software house? Czy warto korzystać z ofert dostawców rozwiązań technologicznych? Czy może lepiej pozostać w strefie komfortu i korzystać ze sprawdzonych systemów? Te i wiele innych pytań to codzienność większości firm.

Tymczasem współpraca z profesjonalnym software house może być źródłem wielu korzyści. Jakich?

Poczucie komfortu

Profesjonalny software house zdaje sobie sprawę z oczekiwań klientów. Dlatego zapewnia im między innymi wsparcie ze strony dedykowanego kierownika projektu. jest to osoba odpowiedzialna za ukończenie projektu w uzgodnionym terminie. Innym zadaniem kierownika projektu jest zapewnienie odpowiedniego poziomu komunikacji. Kierownik na bieżąco raportuje klientowi postęp prac. Zapewnia również możliwość odbycia konsultacji technicznych, np. poprzez telekonferencję, w której biorą udział pracownicy obu stron kontraktu.

Dzięki działaniom tego typu klient zyskuje poczucie komfortu. A nawet najbardziej skomplikowane projekty informatyczne realizowane są w sposób zapewniający końcowy sukces.

Doradztwo biznesowe jako stały element oferty

Profesjonalny software house rozpoczyna pracę z klientem od audytu stosowanych narzędzi informatycznych oraz analizy przyszłych potrzeb. Na tej podstawie proponuje najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązania. I nie chodzi tylko o wybranie najlepszej możliwej technologii. Chodzi o to, by wykorzystać najlepszą możliwą technologię, która pasuje do potrzeb klienta i jego możliwości budżetowych.

Elastyczny plan rozliczeń

Współpraca z softwarehouse nie może prowadzić do niekontrolowanego wzrostu kosztów. Klient powinien być pewny, że cena jaką płaci jest adekwatna do zakresu prac i mieści się w jego możliwościach finansowych. Ważne jest także aby harmonogram płatności był dostosowany do harmonogramu dostosowany do projektu. Daje to możliwość redukowania poziomu początkowej inwestycji po stronie klienta.

Dopasowanie do potrzeb

Stabilność, bezpieczeństwo i konkurencyjność w obszarze technologii – tego właśnie oczekują klienci  Jednak nie dostaną tego szukając szablonowych i tanich rozwiązań.

Profesjonalny software house rozumie potrzeby klientów i zapewnia im rozwiązania dopasowane do potrzeb. Robi to ze 100% dbałością o szczegóły i z maksymalnym możliwym poświęceniem licząc na to, że projekt informatyczny będzie dla klienta prawdziwą wartością dodaną. A software house nie tylko zarobi, ale uzyska też najlepsze referencje, dzięki którym łatwiej pozyska kolejnych klientów.

Rozwiązanie typu “white label”

Profesjonalny software house  powinien zrozumieć, że czasami nie klient nie chce, aby inne podmioty dowiedziały się o trwającej współpracy. Dlatego też powinien zapewniać możliwość współpracy w modelu “white label” i nie wymagać podkreślania jego udziału w przedsięwzięciu.

Poufność

Profesjonalny software house doskonale rozumie, że w dzisiejszych czasach dane i informacje mogą być ważniejsze niż pieniądze. Dlatego też standardem powinno być zachowanie poufności informacji otrzymanych od klienta.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne