Strona głównaUncategorizedDlaczego warto współpracować z Znany Księgowy?

Dlaczego warto współpracować z Znany Księgowy?

Oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi z zakresu księgowości, rozliczeń, płac i porządkowania dokumentacji. Przeszło 19 lat w branży umożliwiło nam na ugruntowanie swojej pozycji oraz poznanie lokalnego biznesu. Zaufali nam przedsiębiorcy z całego kraju. Posiadamy ważne ubezpieczenie oc z tytułu wykonywanych czynności. Pomagamy w sprawach związanych z minimalizacją podatków. Nie jesteśmy szablonowi jak większość biur rozliczeniowych.

Początkowe lata pracy portalu były bardzo trudne. Wyczerpująca praca, zdeterminowanie założycieli pozwoliły opracować dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących biura księgowego. U nas znajdziesz w jednym miejscu znajduje się kilka biur księgowych. Na naszej stronie www możesz sprawdzić cenniki za usługi księgowe w kilku biurach rachunkowych. Od 2001 r oferujemy profesjonalne usługi księgowe w dowolnym zakresie. Prowadzimy zarówno pełną księgowość jak i uproszczoną.

Godziny otwarcia biura rachunkowego:

Biuro rachunkowe Znany księgowy

Adres: Nad Markiem 5

34-300 Żywiec

Godziny otwarcia:

  • niedziela          Czynne całą dobę
  • poniedziałek    Czynne całą dobę
  • wtorek             Czynne całą dobę
  • środa               Czynne całą dobę
  • czwartek          Czynne całą dobę
  • piątek              Czynne całą dobę
  • sobota             Czynne całą dobę

Telefon:           796490859

Oferta biura księgowo-rachunkowego

Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje szeroki zakres usług księgowych. Zapewniamy satysfakcję klientów przy każdym rodzaju współpracy. Klientom rozpoczynającym działalność gospodarczą świadczymy prowadzenie księgowości przez jeden miesiąc na świetnych warunkach. Ze względu na różnorodność podmiotów gospodarczych, form prawnych, zagadnień księgowych, a także wielkość firm, bardzo ciężko jest ustalić uniwersalny cennik, który mógłby zostać zastosowany dla każdego klienta bez wyjątku. Nasze ceny ustalane są indywidualnie. Opowiedz nam o swoich założeniach, powiedz jak planujesz działać, rozwijać się. Dopasujemy dla ciebie najlepsze rozwiązanie. Do twojej dyspozycji dostaniesz jednego sumiennego księgowego, który będzie dla ciebie mentorem i będzie pomagał ci w rozwoju twojej działalności. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura księgowego. Porównaj ceny usług księgowych w kilku biurach rachunkowych z portalem Znany Księgowy. Sprawdź – Znany Księgowy . Portal Znany Księgowy obecnie jest marką w branży usług księgowych. Przekonaj się o tym sam, rozpoczynając z nami współpracę. Sprawdź się, że księgowi z którymi pracujemy to najlepsi profesjonaliści w branży. Znany Księgowy jest wiec do waszej dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Nasze biuro rozliczeniowe prowadzi obsługę kadrową z zakresu: sporządzanie umów o pracę; sporządzanie umów cywilnoprawnych; opracowanie oświadczeń zgodnie z kodeksem pracy; sporządzenie świadectw pracy; prowadzenie teczek osobowych pracowników; prowadzenie kartotek wynagrodzeń, prowadzenie kartotek urlopowych; ewidencja świadectw lekarskich; prowadzenie kartotek ewidencji czasu pracy; skierowanie na badania lekarskie;

sprawdzenie dokumentów historycznych pracownika; kursy pracownika w zakresie bhp oraz ppoż.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne