Strona głównaUncategorizedKalendarz dla salonu fryzjerskiego

Kalendarz dla salonu fryzjerskiego

Nie ulega wątpliwości, że za sukcesem każdego miejsca stoją ludzie. To, jaką załogę tworzymy i ile serca wkładamy w wykonywaną pracę. Ale są do tego potrzebne również inne narzędzia. Nie, wystarczy sam talent, żeby ludzie chętnie do nas wracali. Z całą pewnością ogromne znaczenie ma nasze podejście do drugiego człowieka. Czy potrafimy zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania lub wyjść mu na przeciw. Nie każdy odwiedza salon fryzjerski z gotowym pomysłem, więc inwencja i chęć z naszej strony to także połowa sukcesu. Z drugiej strony dobry fachowiec słucha, ale nie narzuca. Musimy zatem postawić na komunikację oraz rozwój własnych doświadczeń i umiejętności. Zgrany zespół pracowniczy na pokładzie salonu fryzjerskiego ma ogromne znaczenie. W takich okolicznościach działa się łatwiej, a ludzie wyczuwają atmosferę panującą w miejscu, do którego zaglądają. 

Usprawnienie zarządzaniem wizy za pomocą kalendarza elektronicznego

Rzeczą, o której nie możemy zapominać jest łatwy dostęp do umawiania wizyt. W obecnych czasach dużo łatwiej i szybciej zarezerwować wizytę online. A często nadal brakuje tego w wielu miejscach. W ciągu dnia, gdy jesteśmy zabiegani i niejednokrotnie nie starcza nam czasu na zjedzenie ciepłego posiłku, wolimy życie ułatwiać zamiast utrudniać. Także z drugiego punktu widzenia: kiedy jako fryzjerzy, jesteśmy zajęci obsługą klienta, nie jest łatwo odejść od niego w trakcie farbowania włosów lub kolejnego ruchu nożyczkami, aby odebrać telefon. Jeśli tego nie zrobimy tracimy kolejnych klientów, którzy w między czasie zadzwonią po prostu gdzieś indziej. Co więcej, możemy przegapić telefon informujący o rezygnacji z wizyty, więc tracimy podwójnie: klienta oraz czas, który moglibyśmy poświęcić komuś innemu. Zatem nasuwa się pytanie: czego jeszcze potrzebuje sprawnie działający salon? Idealnego kalendarza dla fryzjera.

Wpadaj.pl – rozwiązanie dla salonów z branży health and beauty

I tu na przeciw wychodzi portal wpadaj.pl, który jest innowacyjnym rozwiązaniem informatycznym dla salonów beauty Jest to, ujmując najprościej, wirtualny funkcjonalny kalendarz dla salonuSłuży do rezerwacji wizyt online. Co istotne, wpadaj.pl jest bezpłatne. Opłatom podlegają tylko usługi dodatkowe, które wspierają zarządzanie salonem kosmetycznym. Ale jest to kwestia dobrowolna. Ogromnym plusem korzystania z tego kalendarza dla fryzjera jest możliwość otrzymania przez klienta przypomnienia o nadchodzącej wizycie w formie SMS. W wirze codziennych obowiązków coraz więcej spraw ulatuje nam z pamięci. Buduje to również pozytywną relację na poziomie fryzjer-klient. Oprócz tego, o funkcjonalności kalendarza stanowi też fakt, że wpadaj.pl pozwala zarządzać innymi obszarami przedsiębiorstwa. Na przykład moduł pozwalający zarządzać magazynem i mieć pod kontrolą jego stan. Lub moduł Sprzedaż – pozwalający na dodawanie transakcji i monitorowanie należności.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne