Strona głównaLifestyleKino, teatr i kryminał na żywo. Wszystko w jednym miejscu.

Kino, teatr i kryminał na żywo. Wszystko w jednym miejscu.

Dawno, dawno temu przy ul. Do Studzienki 28 wyrosło magiczne miejsce. Nazywało się  „Escape Gdańsk”. Otaczały je szare budynki, uliczki i lampki. Z zewnątrz wyglądało na zwyczajne. Nikt nie wiedział, że kryje w sobie teleport do dwóch niesamowitych miejsc…

Jedne zaczarowane drzwi prowadziły do przerażającej komnaty. Było tam pełno brudnych narzędzi i przerażających lalek. Drugie zaś przenosiły podróżników na Dziki Zachód. W pustynnym pyle i amerykańskim słońcu musieli oni szukać ucieczki… ucieczki do naszych czasów.

Brzmi ciekawie? W takim razie sam skorzystaj. Zadzwoń i umów się do naszego escape room w Gdańsku. Oferujemy dwa pokoje pełne zagadek. Zadaniem Twojej drużyny jest rozwiązać je wszystkie i znaleźć wyjście w ciągu godziny. W razie gdyby łamigłówki okazały się zbyt trudne, otrzymacie podpowiedź… od kogo? Przekonajcie się sami.

Escape room Gdańsk to najlepszy sposób na nudę, to właśnie u nas poczujesz dreszczyk emocji, pobudzisz do myślenia szare komórki i zintegrujesz się ze znajomymi bądź rodziną. W pokoju wszyscy działacie w jednej drużynie i tylko od Was zależy czy uda Wam się wydostać. Koniec z nudnymi wieczorami, z kinem i kręglami, otwórz się na nową rozrywkę przeniesioną wprost z gier komputerowych do realnego świata. Escape Room na wyciągnięcie ręki, w najlepszej lokalizacji w Gdańsku. Tylko u Nas najlepiej przeszkoleni pracownicy wprowadzą Cię w świat zagadek i sprawią, że od tej pory będziecie nałogowymi graczami Escape roomowymi. Jeśli dopiero zaczynasz zapraszamy do Pułapki Szeryfa, bardziej doświadczonych graczy zapraszamy do Teatru żywych lalek.

Mamy prawdziwą gratkę dla fanów horrorów oraz pokój pełen przygód dla rodzin z dziećmi. Zapraszamy grupy od dwóch do pięciu osób. Więcej informacji na naszej stronie http://www.escapegdansk.pl. Na rezerwacje czekamy pod telefonem 574 345 775.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne