Strona głównaBiznesKto pomoże w założeniu firmy w Londynie?

Kto pomoże w założeniu firmy w Londynie?

Polacy coraz częściej otwierają firmy poza granicami Polski. Choć pomysły na biznes mają ciekawe i całkiem obiecujące, nie zawsze związane z tym formalności są takie proste, jak może się wydawać. Jeżeli ktoś ma pomysł na swoją firmę nie znaczy, że będzie w stanie samodzielnie zająć się wieloma związanymi z tym formalnościami. Kto w takim razie mógłby pomóc w założeniu firmy na przykład w Londynie? Czy ktoś w ogóle takie usługi oferuje?

Przede wszystkim biura księgowe

Pomoc przy zakładaniu firmy w Londynie, a także przy pozostałych formalnościach związanych z prowadzeniem tej działalności w kontekście samej księgowości, zapewnić mogą biura księgowe. Oczywiście nie chodzi tu o polskie biura. Mowa natomiast o biurach księgowych prowadzących działalność także na terenie Londynu. Są to także firmy prowadzone przez polskich przedsiębiorców i tym samym zarządzane przez pracowników ze znajomością języka polskiego. Wystarczy więc takie biuro znaleźć, aby korzystając z jego pomocy, zapewnić sobie łatwy start w nowym biznesie na zupełnie obcym terenie.

Jakie jeszcze usługi oferuje biuro?

Biuro księgowe działające w Londynie tak naprawdę oferuje zdecydowanie więcej usług, nic tylko pomoc przy otwieraniu działalności na tamtejszym terytorium. Zajmuje się przede wszystkim pełną księgowością danej firmy, oczywiście jeżeli takie jest zlecenie jej właściciela. Z listą usług można zapoznać się w siedzibie każdego z tych biur. Dziś można je nawet sprawdzić na stronach wizytówkowych poszczególnych biur. Warto wobec tego rozejrzeć się za biurem w internecie, gdzie można na temat każdego z nich sporo się dowiedzieć.

Jednym z polecanych w ostatnim czasie biur księgowych działającym właśnie w Londynie i oferującym usługi dla tamtejszych firm, jest to, które reklamuje swoją ofertę na stronie internetowej ksiegowy Londyn. Jeżeli wobec tego wciąż szukasz takiego biura, zapoznaj się z zawartością strony, a być może okaże się, że to jest właśnie ta, której tak intensywnie szukasz.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne