Strona głównaUncategorizedWyprawka dla maluszka

Wyprawka dla maluszka

Czterdzieści długich tygodni oczekiwania na maluszka. Przychodzi moment, że trzeba skompletować wyprawkę dla noworodka, trzeba się przygotować do porodu. Co powinno wchodzić w skład wyprawki dla noworodka?

Nie należy przesadzać z zakupami. Dziecko szybko rośnie. Należy mieć ubranka w rozmiarze 56 i 62. To rozmiary dla dziecka donoszonego. Rozmiar 50 to dla wcześniaków.
Pieluszki tetrowe, body z krótkim rękawem, trzy sztuki, tyle samo z długim rękawem. Pajacyki, śpioszki. Należy zwrócić uwagę na sposób zapinania. Ubieranie noworodka nie jest wcale proste. Dlatego najlepiej, aby zapinanie było typu kimono, zapinanie z boku, aby nie trzeba było przeciskać ubranka przez główkę. Wyprawka dla niemowlęcia powinna być wykonana z naturalnych materiałów, z lnu, bawełny, bambusa. Zdecydowanie wybieramy kocyk bambusowy jako najlepszy materiał dla niemowlaka. Tylko naturalne materiały nie podrażniają delikatnej skóry niemowlęcia. Chcemy było wszystko najlepsze dla naszego milusińskiego.

Poszukujemy także naturalnych, delikatnych kosmetyków. Wyprawka dla noworodka powinna być skompletowana na miesiąc przed planowanym porodem. Podobnie torba dla kobiety szykującej się do porodu. Wyprawka dla noworodka i torba kobiety ciężarnej

Wpis dostarczony przez www.manyhugs.eu oferujący Kocyki bambusowe dla dzieci, Kocyki bawełniane dla dzieci oraz Kocyki eukaliptusowe dla dzieci.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne