Strona głównaUncategorizedZabawy dla dzieci z wykorzystaniem słomek

Zabawy dla dzieci z wykorzystaniem słomek

Słomki są doskonałym elementem dekoracyjnym. Jak można je wykorzystać poza tradycyjnym umieszczeniem słomki w szklance z napojem? Okazuje się że sa świetnym materiałem rozwijającym kreatywności i wyobraźnie. Przedstawiamy wam garść nietuzinkowych pomysłów na wykorzystanie słomek.

Harmonijka ze słomek

Pierwszy z pomysłów to harmonijka ze słomek. Jak tego dokonać? Wystarczy umieścić obok siebie kilkanaście słomek i szczelnie związać je czymkolwiek (np. taśmą klejącą). Odpowiednio dmuchając w naszą nową samorobną harmonijkę uzyskamy zaskakująco ciekawe dźwięki!

Biżuteria ze słomek dla małej dziewczynki

Biżuteria ze słomek? Małe dziewczynki będą zachwycone! W tym celu należy połączyć ze sobą słomki papierowe. Pomocna będzie mała taśemka i dziurkacz. Bransoletka lub naszyjnik ze słomek to prosta rzecz, która naprawdę potrafi zachwycić najmłodszych.

Gra w bierki słomkami

Granie w bierki za pomocą słomek? Dlaczego nie! Naszym zdaniem to bardzo fajna gra, która jest ponadczasowa. Granie za pomocą słomek sprawi mnóstwo frajdy zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Słomki papierowe zamiast klocków?

Dla fanów prac plastycznych można po prostu łączyć słomki za pomocą kleju budując cokolwiek nam przyjdzie do głowy. Dom ze słomek? Ludziki ze słomek? A może pojemnik na długopisy wykonany z połączonych słomek? Wszystko jest możliwe. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Szczególnie polecamy wykonać kwiatki z zielonej słomki. Do tego celu trzeba przygotować wycięte elementy papieru imitujące płatki. Płatki wystarczy przykleić na górę słomki. Natomiast łodygę będzie imitowała nasza zielona rurka. Zapewniamy że ten pomysł przypadnie do gustu każdemu dziecku.

Gdzie kupić kolorowe słomki?

Jak widać pomysłów na niestandardowe wykorzystanie słomek może być naprawdę bez liku. Jednak zanim zachęcisz swoje dziecko do zabawy musisz wyposażyć się w odpowiednią ilość słomek. W tym celu warto zajrzeć na https://papierowe.slomki.biz/. Jest to sklep internetowy z wyjątkowo szeroką ofertą bezpiecznych proekologicznych słomek. Zabawa takimi słomkami jest w pełni bezpieczna dla zdrowia dziecka. Z punktu widzenia organizacji zabawy słomkami ważne jest to aby kupić słomki papierowe o różnych kolorach. Dobrej zabawy!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne