Strona głównaSportAftershokz Xtrainerz - wodoszczelne słuchawki MP3

Aftershokz Xtrainerz – wodoszczelne słuchawki MP3

Aftershokz lubi zaskakiwać. Firma ma w ofercie dosłownie kilka produktów, ale zawsze są one nie tylko odpowiednio dopracowane, ale też przełomowe. W końcu to właśnie oni wprowadzili najbezpieczniejsze słuchawki dla biegaczy i rowerzystów. Jazda na rowerze jest przyjemnością, więc wiele osób chciało dodatkowo umilić ją sobie ulubioną muzyką, ale sprawiało to, że odcinali się od świata i nie słyszeli na przykład nadjeżdżających samochodów.

Podczas, gdy trwały dyskusje czy warto jeździć w słuchawkach czy nie, Aftershokz wyprodukowało słuchawki, w których słychać zarówno muzykę jak i całe otoczenie. Wszystko dzięki przewodnictwu kostnemu. Jak to działa? Używają one kości czaszki jako systemu rezonatorów – to zjawisko nazwane jest przewodzeniem kostnym. Dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do naszego ucha wewnętrznego. Słuchawki bardzo szybko zdobyły serca nie tylko rowerzystów i biegaczy, ale również kierowców (którzy mogli prowadzić rozmowy i słyszeć nadjeżdżające auta uprzywilejowane) i rodziców małych dzieci (podczas spaceru z wózkiem mogli słuchać muzyki i nie tracić kontaktu z dzieckiem). Aftershokz nie spoczęło na laurach i przygotowało kolejny przełomowy produkt. Jest to model Xtrainerz, który został stworzony do słuchania muzyki podczas pływania. Charakteryzują się klasą szczelności IP68, która pozwala na całkowite zanurzenie w wodzie. Bateria pozwala słuchać muzyki aż przez 8 godzin, a system LeakSlayer redukuję utratę dźwięku. PremiumPitch 2 Stereo Sound zapewni czysty, mocny dźwięk i wyrazisty bas, a 4GB wbudowanej pamięci dadzą miejsce około 1200 utworom. Cała konstrukcja jest giętka i trwała. Nie pozostaje więc nic innego jak przekonać się na własnej skórze jak działają pod wodą i korzystać z ich zalet podczas codziennego użytkowania. Naprawdę trudno tylko raz założyć ja do pracy lub na wyjazd i z nich zrezygnować.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne