Strona głównaUncategorizedCo podnieca kobiety a co mężczyzn w łóżku

Co podnieca kobiety a co mężczyzn w łóżku

Każdy z nas, niezależnie od wieku, ma jakieś swoje przyzwyczajenia – w łóżku również! Często (zazwyczaj kobiety) zastanawiamy się co tak naprawdę podnieciło by naszego partnera w łóżku? Bita śmietana, kajdanki, pejcz, delikatne piórko, zabawa analna, a może zwykła bielizna koronkowa by wystarczyła? No właśnie. Sposobów na urozmaicenie wieczoru są dziesiątki, jak nie setki! Mężczyźni również kombinują co zrobić by partnerce było jeszcze lepiej? Jeszcze przyjemniej? Jeśli Wy jesteście w gronie tych, którzy się „zastanawiają” to polecamy przeczytanie tego artykułu! Podpowiemy Wam co podnieca mężczyzn a co kobiety (według przeprowadzanych ankiet na portalach randkowych i porno).

Co podnieca kobiety a co mężczyzn w łóżku?

Kobieta w łóżku (zresztą w życiu również) ma dość wygórowane wymagania. Tu nie wystarczy kilka miłych słówek, klaps w tyłek i bukiecik kwiatków. U kobiety cały ten… “proces” jest dużo bardziej skomplikowany!

1.Miłość! To właśnie ona podnieca kobietę najbardziej, że uprawia seks z tym jedynym, tym wyśnionym, wymarzonym! Nawet te kobiety, którym zdarzył się jakiś “szybki numerek” dla samego seksu – twierdzą, że to nie to, że to wcale nie daje satysfakcji ani nawet przyjemności.

2.Słowa. Mężczyźni – wiadomo – najbardziej lubią oglądać – natomiast kobiety… Słuchać (Tak, mówić też, ale to nie o tym teraz rozmawiamy!). Czasami wystarczy wyszeptać jej na ucho “Ale mnie podniecasz…” i kobieta już wariuje!

3.Czułe gesty w stylu… pocałunku we włosy, czoło… to gesty, które kobiety rozczulają najbardziej – i to nie zależnie od wieku.

4.”Ślizgawka…” (lubrykanty, żele) – kiedy kobieta jest odpowiednio nawilżona w “tych” miejscach, seks dla niej jest dużo przyjemniejszy i wygodny – przez co – bardzo podniecający!

Natomiast z mężczyznami sprawa jest właściwie dużo prostsza. Spontaniczność – to coś co podnieca mężczyzn najbardziej. Kiedy to kobieta inicjuje seks, a już zwłaszcza w najmniej oczekiwanym momencie. Kolejną sprawą jest oczywiście fikuśna bielizna a najbardziej pończochy!  Ostatnią sprawą jest podniecenie samej partnerki. To dla prawdziwego mężczyzny jest największą podnietą – kiedy widzi, że jego kobieta szaleje z rozkoszy!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne