Strona głównaUncategorizedCo podnieca Polaków?

Co podnieca Polaków?

Nie dawno jeden z portali przeprowadził ankiety wśród użytkowników w wieku 35-55 lat na temat tego, co ich podnieca. Niewielki procent respondentów odpowiedzieli, że filmy erotyczne, inni, że nietypowe miejsca, jeszcze inni wspomnieli o uległej partnerce seksualnej. Najwięcej panów jednak odpowiedziało, że to bielizna erotyczna „robi robotę”. To coś, co podnieca ich najbardziej – nie żadne zabawki erotyczne, nowe pozycje, perfumy, masaże… – Jakoś nie specjalnie Nas to dziwi, skoro od dawna wiadomo, że Panowie są wzrokowcami. Ładnie i elegancko dobrana bielizna, w ulubionym kolorze partnera – robi furorę i rozpala atmosferę w sypialni na maksa! No okej… Jednak na rynku jest tego tyle, że zwariować można! Warto oczywiście wybrać te bieliznę, która partnerowi podoba się najbardziej (no chyba, że sam ją nam podaruje – wtedy kłopot z głowy :)). Jaka bielizna erotyczna będzie odpowiednia?

Oczywiście jest bielizna nocna… delikatna, atłasowa a nawet bawełniana – z erotyczną jednak ma ona mało wspólnego.

Najmodniejsza bielizna erotyczna?

Może pominiemy tę bieliznę, która jest jednorazowego użytku – a mianowicie – tę jadalną – wykonaną z cukrowych, pudrowych cukiereczków nawleczonych na gumeczki (które zresztą są dostępne w dwóch wariantach – dla kobiet i mężczyzn).

1. Koronkowe narzutki zasłaniające niemal wszystko. To jeden z najczęściej wybieranych modeli bielizny. Najbardziej podoba się Panom ta czerwona i czarna. Zwłaszcza w połączeniu ze szpilkami.

2. Koronkowe majteczki i delikatny staniczek w tych samych kolorach, wykończone wstążkami – albo w połączeniu z delikatnymi pończochami przypiętymi do pasa… to kolejna propozycja z listy tych najmodniejszych.

3. Odważniejsze propozycje – majteczki z dziurkami… w miejscu dziurek. Staniki z wyciętymi otworami na sutki. Dodatkowe klipsy – nasutniki. Wszystko oczywiście w połączeniu ze szpilkami – w łóżku sprawiają, że mężczyzna szaleje na punkcie kobiety.

Drogie Panie uwierzcie, że Wasze ciała – niezależnie od rozmiaru – podniecają Waszych mężczyzn. Jeśli dodatkowo urozmaicicie mu ten widok piękną bielizną – możecie mieć pewność, że Wam się za to odwdzięczy i pokaże jak bardzo szaleje na waszym punkcie!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne