Strona głównaSportCzy warto stosować systemy w grach sportowych?

Czy warto stosować systemy w grach sportowych?

Systemy do wygrywania

Najpopularniejsze firmy bukmacherskie w Polsce przyniosą nam możliwość realnego zarobku, jeśli będziemy grać systemowo. Popularne blogi bukmacherskie mogą okazać się pomocne dla każdego, kto szuka podpowiedzi, z jakiego systemu korzystać przy obstawianiu. Dzięki nim dowiemy się, jak dobierać stawki i kursy, gdzie obstawiać mecze w internecie, wyrobimy sobie też wyobrażenie o tym, ile można zarobić na obstawianiu meczów. Nawet jeśli wybierzemy najlepszy system gry, narazimy się na ogromne ryzyko, jeśli nie sprawdzimy, czy firma, w której obstawiamy znajduje się na liście legalnych bukmacherów, zatwierdzonych przez Ministra Finansów.

Legalne firmy w Polsce

Musimy wiedzieć, że obecnie zezwolenie na prowadzenie zakładów wzajemnych przez internet posiada siedem firm. Są to: Fortuna, Milenium, STS, Totolotek, eToto, forBET i LVbet. Jeśli z nich skorzystamy, będziemy cieszyć się nie tylko emocjonującą adrenaliną i możliwością dużego zysku, ale przede wszystkim będziemy pewni, że nie robimy nic wbrew prawu. Należy pamiętać, że regulacje wprowadzone do ustawy o grach hazardowych w kwietniu 2017 roku spowodowały wycofanie się z polskiego rynku wielu firm, które nie spełniały określonych warunków. Zakłady u niezatwierdzonego przez MF bukmachera są nielegalne i grożą odpowiedzialnością karną, narażają nas też na niebezpieczeństwo udostępniania naszych danych osobowych jednostkom niepowołanym do ich posiadania, nie gwarantują nam też otrzymania nagrody w razie wygranej, gdyż nie mamy pewności, że są wypłacalne. Nadrzędną sprawą, na jaką powinniśmy zwrócić uwagę grając u bukmachera, jest zatem sprawdzenie, czy działa on legalnie, a dopiero w drugiej kolejności wybranie konkretnego systemu gry.

Graj precyzyjnie i ostrożnie

Wraz z rosnącym doświadczeniem będziemy już wiedzieć, jak obstawiać mecze sportowe, by umożliwić sobie realny zysk. Po kilku miesiącach gry nauczymy się też szacować, ile jesteśmy w stanie zarobić na zakładach sportowych w danym czasie. Gdy osiągniemy w grze poziom bardziej zaawansowany, będziemy mogli rozważyć mnożenie zysków poprzez podwyższenie budżetu przeznaczanego na zakłady.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne