Strona głównaTurystykaWakacje w Bułgarii

Wakacje w Bułgarii

Bułgaria to znany w Polsce kurort już od kilkudziesięciu lat. Czy wciąż oferuje usługi turystyczne na wysokim poziomie? Tak! Bułgaria to miejsce które zaskakuje mocno rozbudowaną bazą hotelową. Dla turystów poszukujących rozrywek podczas wakacji Bułgaria przygotowała mnóstwo propozycji: liczba pubów, klubów, dyskotek potrafi pozytywnie zaskoczyć nawet największych imprezowiczów. Ale wszystkie imprezowe atrakcje to nie wszystko. Na turystów czekają piaszczyste plaże i piękna słoneczna pogoda.

 

Wyjazd studencki do Bułgarii

Wyjazd studencki do Bułgarii to idealna propozycja dla młodych ludzi, którzy chcą spędzić wyjątkowe wakacje. Zakwaterowanie zostało zaplanowane w najpopularniejszym kurorcie: Złotych Piaskach. Organizator proponuje dojazd autokarem lub samolotem, zakwaterowanie w hotelu oraz mnóstwo atrakcji i zabaw integracyjnych. Poza standardowymi atrakcjami organizatorzy proponują wycieczki fakultatywne takie jak wyjazd do AquaParku lub JeepSafari. Niewątpliwym plusem wyboru Bułgarii jako miejsca na wakacje jest  wyjątkowo niska cena.  Wiecej informacji tutaj: http://student.travel.pl/wyjazdy-studenckie,wszystkie,Bulgaria

Wiecej informacji na temat wyjazdów studenckich na stronie: http://student.travel.pl/

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne