Strona głównaSportGdzie grać legalnie u bukmachera w Polsce?

Gdzie grać legalnie u bukmachera w Polsce?

Firmy bukmacherskie w Polsce

Obecnie w Polsce mamy do czynienia z dziewięcioma firmami, oferującymi legalne zakłady bukmacherskie. Siedem z nich to firmy posiadające również zezwolenie na zakłady internetowe. Są to: Fortuna, Milenium, STS, Totolotek, eToto, forBET oraz LVbet. Te najpopularniejsze firmy bukmacherskie w Polsce od lat cieszą się dużą liczbą klientów. Niektóre z nich zajmują się nie tylko zakładami sportowymi, ale i specjalnymi. Te ostatnie dotyczą np. życia kulturalnego i politycznego; można więc obstawiać u nich, kto otrzyma nagrodę Nobla, czy nawet jak zakończy się wątek popularnego serialu telewizyjnego.

Graj legalnie u sprawdzonych bukmacherów

Warto mieć na uwadze fakt, że za zakłady u nielegalnych bukmacherów grozi kara finansowa lub kara do trzech lat pozbawienia wolności. Zakłady są źródłem wielu emocji, aby jednak mieć z nich wyłącznie korzystną dla samopoczucia adrenalinę a także zysk, trzeba zwrócić uwagę na to, czy firma bukmacherska, z której korzystamy, została zaakceptowana przez Ministerstwo Finansów. Dzięki temu będziemy pewni, że firma działa w oparciu o zatwierdzony przez Ministerstwo regulamin. W ten sposób nie tylko będziemy mogli spać spokojnie, wiedząc, że nie podjęliśmy się działania, które jest karalne. Zyskamy też pewność, że otrzymamy naszą ewentualną wygraną, gdyż zatwierdzona, legalna firma bukmacherska musi być wypłacalna. Strony legalnych firm bukmacherskich zawsze mają w swej domenie końcówkę .pl i napisane są w języku polskim. Wynika to z ustawowych wymogów. Pełnoprawny bukmacher musi także spełniać wymogi ustawy o ochronie danych osobowych. W ostatnich czasach znacznie wzrosła świadomość społeczna dotycząca sposobu przechowywania i dysponowania naszymi danymi, toteż coraz więcej osób zwraca uwagę na fakt, by firma, która prosi o przekazania takich danych, dysponowała nimi zgodnie z etyką i prawem.

Gdzie czerpać wiedzę o zakładach sportowych

Osoby zainteresowane, ile można zarobić na obstawianiu meczów i pragnące rozpocząć przygodę z zakładami, mają dziś możliwość błyskawicznego zdobycia podstawowej wiedzy na ten temat, gdyż umożliwiają to popularne blogi bukmacherskie. Same zakłady w wymienionych przez nas firmach także mogą się odbywać za pośrednictwem internetu.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne