Strona głównaUncategorizedJak urozmaicić czas w sypialni?

Jak urozmaicić czas w sypialni?

Czasami w sypialni pojawia się trochę nudy. Z reguły wydaje nam się, że to źle. Nic bardziej mylnego. To w pełni naturalne, że szukamy nowych wrażeń a to co jeszcze kilka lat temu rozpalało zmysły dzisiaj jest już nieco bardziej mdłe. Jak temu zaradzić? Trzeba po prostu trochę kreatywności. Kilka pomysłów przedstawiamy w niniejszym artykule.

Gadżety sposobem na urozmaicenie czasu w sypialni

Nie mówiąc wprost co rozpala i urozmaica życie seksualne ludzi na całym świecie, posłużmy się filmem 50 twarzy Grey’a. Czy tak duży sukces tej produkcji kinowej może być przypadkiem? Raczej nie. Widać, że zarówno kobiety jak i mężczyźni szukają trochę pikanterii w łóżku. Pejczyk, bacik lub kajdanki to zabawki, które właśnie za sprawą wspomnianego filmu coraz częściej trafiają do polskich sypialni. Zabawki tego typu potrafią dodać sporo pieprzu do łóżkowych zabaw. Tym samym są dobrym lekiem na nudę w sypialni. Dlatego jeśli szukasz trochę odskoczni od rutyny to znajdź zabawki erotyczne znajdź na palora.pl lub w innym renomowanym sklepie i odważ się wdrożyć trochę kreatywności i nowości.

Jeśli już jesteśmy przy zabawkach to warto pomyśleć również o innych gadżetach erotycznych. Trzeba jednak zakup takowych zabawek na spokojnie przekonsultować z partnerem. Niektórzy podchodzą do tego bardzo entuzjastycznie inni potrzebują trochę czasu zanim stwierdzą, że są gotowi na wdrożenie pewnych eksperymentów w łóżku.

Porozmawiaj z partnerem

Tym samym płynnie przeszliśmy do meritum – a więc do tego, że zabawki oraz wszelkie kreatywne nowości są w łóżku mile widziane. Można nawet powiedzieć, że kreatywność i „aktywność” jest wprost konieczna. Natomiast, kluczem jest po prostu rozmowa pomiędzy dwoma partnerami o oczekiwaniach oraz pomysłach na nowe wrażenia. Oczywistym jest, że wielu z nas nie chcę się zbyt szybko otwierać nawet przed bardzo bliskim partnerem jakim może być mąż lub żona. Trzeba jednak powoli starać się o to, żeby rozmowa o sprawach łóżkowych była coraz prostsza i naturalna. Na pewno na początku „poszukiwania nowych wrażeń” temat ten może być nieco krępujący, dlatego warto szukać nowych pomysłów kreatywnie i przede wszystkim stopniowo. Jeśli temat poszukiwania nowości mogących urozmaicić życie seksualne jest dla ciebie interesujący to kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne