Strona głównaLifestyleNumer 1 listy wyprawkowej - wózek w Warszawie dla Malucha!

Numer 1 listy wyprawkowej – wózek w Warszawie dla Malucha!

Nie ma listy wyprawkowej na której czele nie stoi wózek i nie ma się co dziwić, w końcu to jeden z najważniejszych zakupów dla Maluszka. Wózek dla dziecka to jeden z najbardziej nadszarpujących domowy budżet zakupów, dlatego dobrze jest go zrobić świadomym swoich oczekiwań oraz wiedzieć o możliwościach rynku ciut więcej. Poniżej przedstawiamy listę najczęstszych dylematów młodych rodziców.

 1. Wózek w Warszawie z gondolą, czy wielofunkcyjny?
  To chyba najczęstsza zagwozdka rodziców, ponieważ i jeden i drugi ma swoje zalety. Pierwszy posłuży Maluchowi do 8 miesiąca życia, jest wygodny i bezpieczny. Drugi zaś, co prawda o wiele droższy niż pierwszy, ale “rośnie” z dzieckiem i posłuży mu na kilka lat.

 

 1. Wózek trzykołowy, czy czterokołowy?
  Wózek trzykołowy świetnie sprawdzi się rodzicom aktywnym – dzięki swojej zwrotności oraz niskiej wadze bieganie, czy jazda na rolkach będzie czystą przyjemnością, należy jednak pamiętać, że to trzy koła, więc nie będzie on tak stabilny jak wózek czterokołowy.

 

 1. Bezpieczeństwo
  Na liście powinien być na pierwszym miejscu, choć teraz już wszystkie wózki w Warszawie dopuszczone do sprzedaży posiadają wszelkie atesty. Jedyne na co należy zwrócić uwagę w sklepie, to na sprawnie działające hamulce, wysokość gondolki oraz ilość pasów bezpieczeństwa, tak by Maluszka bezpiecznie zapiąć w wózku.

 

 1. Możliwość regulacji rączki
  To kolejne ułatwienie dla rodziców. Często przyszła mama jest niższa od taty, więc taka szybka i swobodna zmiana wysokości rączki to duże ułatwienie dla rodziców. Poza regulacją wysokości, rączka powinna mieć możliwość zmiany strony, tak, by mieć baczne oko na Maleństwo, a gdy podrośnie dać mu możliwość podziwiania świata razem z nami.

 

 1. Możliwość składania wózka
  Ta funkcja jest ważna dla osób, które uwielbiają podróże i zależy im, by wózek był kompaktowy i z łatwością mieścił się w bagażniku.Rynek obfituje w przeróżne modele wózków w Warszawie, dzięki temu z pewnością każdy przyszły rodzic znajdzie wymarzony wózek w rozsądnej cenie. Zanim podejmie się ostateczną decyzję, dobrze jest sobie zrobić listę oczekiwań co to przyszłego pojazdu dla Maluszka, a wtedy w sklepie z pewnością nie stracimy zimnej krwi i kupimy właśnie ten, który spełnia wszystkie nasze wymagania.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne