Strona głównaZdrowieSalon fryzjerski w Lublinie

Salon fryzjerski w Lublinie

Piękne i zadbane włosy są niczym biżuteria dla kobiet i symbol męskości dla każdego mężczyzny. Dobrze dobrana fryzura, kolor, obcięcie i styl to kluczowe cechy, którymi powinny charakteryzować się włosy każdego. Salon fryzjerski fryzjer Lublin Laurent w Lublinie zadba o to, aby każdy wyszedł z dobrze dobraną fryzurą, pięknym i estetycznym wyglądem. 

Dla Pań, które chcą zmienić coś w stylizacji swoich włosów oferujemy liczne odmiany i metamorfozy, a także odświeżenie aktualnej fryzury. Koloryzacja to zabieg dla osób, które chcą radykalnie zmienić swój wygląd, ale też odświeżyć aktualny kolor włosów. Pomagamy dobrać odpowiedni kolor włosów do kształtu twarzy, koloru oczu, cery, a także do ogólnego, indywidualnego wyglądu każdej klientki. Koloryzacja INOA wykonywana jest na bazie olejków z tej serii, bez występowania amoniaku. Jest to delikatna, bezpieczna na skóry głowy i kondycji włosów profesjonalna zmiana koloru włosów. Oferujemy też liczne strzyżenia na każdą długość, w każdym stylu – dla bardziej i dla mniej odważnych i chętnych na zmianę. Jesteśmy do przodu ze światowymi trendami i chętnie zrobimy piękne sombre, melange, baleyage, ombre hair oraz ombre baleyage, które dają naprawdę piękne, a jednocześnie naturalne efekty. Wygląd włosów jest odmieniony, ale w sposób subtelny. Na specjalne okazje oferujemy piękne upięcia, koki oraz fantazyjne stylizacje włosów.

Dla Panów, którzy chcą dobrze się prezentować, podkreślić swoją męskość oferujemy modne i klasyczne strzyżenia męskie. Dla mężczyzny stylizacja włosów to bardzo częsty zabieg i przydatny, aby każdego dnia nie mieć problemu z ułożeniem swojej fryzury. Dobieramy ścięcie go indywidualnych preferencji, do kształtu twarzy i całej jej oprawy, aby każdy klient wyglądał nie tylko atrakcyjnie, ale i prezentował dobrze dobraną fryzurę. Oprócz strzyżenia i stylizacji włosów oferujemy również zabieg przykrycia siwych włosów, które często u mężczyzn pojawiają się pojedynczo. Poprawa koloru włosów sprawia, że mężczyzna czuje się młodszy i atrakcyjniejszy.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne