Wesele

Wesele to zdecydowanie jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Szczególnie w naszej polskiej tradycji i kulturze. W całym kraju od trójmiasta aż po Kraków Pary Młode celebrują swój ślub hucznym weselem. Choć wydawać by się mogło, że są to imprezy bardzo do siebie podobne po bliższym spojrzeniu każde jest z goła inne. Przecież każdy chce aby to właśnie jego uroczystość była niezapomniana i na długo wspominana przez ich gości. Prześcigają się w wyborze trafionych atrakcji weselnych.

Panny Młode poświęcają godziny na znalezienie idealnego fotografa, którego styl zdjęć odpowiada ich gustom. Piękne i klimatyczne zdjęcia są przecież niezastąpioną pamiątką tego wyjątkowego dnia ślubu i wesela. Czy nie miło będzie przypominać sobie te chwile przeglądając elegancko wykonany album ze zdjęciami w zdobionej oprawie? Na pewno tak. Czy jednak fotografię ślubną można zaliczyć do atrakcji weselnych? Nie koniecznie, raczej trzeba ją zaliczy do niezbędnych elementów każdego wesela. Bez profesjonalnego fotografa wesele nie może się odbyć. Zabrakło by nie tylko kompletnego reportażu z przygotowań do ślubu, samej ceremonii i zabawy ale i przecież bardzo często realizowanej po samym weselu sesji plenerowej.  W kwestii atrakcji weselnych jako dodatku, czegoś co będzie swoistym czynnikiem WOW dla gości, rynek branży ślubnej oferuję bardzo szeroki wachlarz rozmaitości od bardzo popularnych do najdziwniejszych i niszowych rozwiązań. Bardzo popularna w ostatnich latach jest fontanna czekoladowa z której najbardziej cieszą się najmłodsi goście wesela, jedzący owocame oblane pyszną belgijska czekoladą i przekąskami. Rozwiązaniem głównie dla nieco starszych weselników jest atrakcją którą w zasadzie spełnia kilka funkcji. Pełni funkcję ozdobną i dodaje uroku dobrana do sali weselnej czy plenerowej. Mówię tutaj o usłudze mobilny drink bar na wesele w zagłębiach jak Kraków konkurencja jest dość spora a każdy mobilny barman ma do zaoferowania coś innego. Dopasowując przenośny drewniany bar do wesela boho czy rustykalnego uzyskamy dodatkowy niezapomniany element wystroju i klimatu. Kolejnym bardzo ważnym czynnikiem jest funkcja samego serwowania drinków. W weselnym barze nie dostaniemy tylko alkoholu, barmani na weselu przygotują wyśmienite cocktaile bezalkoholowe dla kierowcy, ciężarnej kuzynki czy dzieciaków. Zadowolenie tych ostatnich gwarantowane co też zapewni im rozrywkę na pewien czas. Kobiety które najczęściej korzystają z drink baru zawszę cieszą się z takiej alternatywy od wódki na stole. Jednak nie są jedynymi użytkownikami, mężczyźni równie często sięgają po bardziej wytrawne czy mocniejsze kompozycje na przykład na bazie tak bardzo już popularnego w Polsce whisky. Wszystko to składa się na doskonała atrakcję jako atrakcję weselną, której przecież nie może zabraknąć na żadnej imprezie. W ten sposób para młoda zaspokaja kilka potrzeb swoich gości jedną usługa. W zestawieniu w profesjonalnym fotografem ślubnym, którego zdjęcia gości przed barem będą wspominane długo po weselu. Zdjęcia pełne życia ruchu i energii ze sporym dodatkiem uśmiechu. Bo to wszystko dzieje się przed barem. Tak więc bez tych dwóch osób z listy usługodawców ślubnych,  wesele nie może się odbyć 🙂 Dzisiejsze realia weselne pokazują jasno, że zarówno fotograf jak i barman na udanym weselu musi po prostu być.

Więcej na: https://loft-bar.pl/ oraz https://www.michalufniak.pl/

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne