Strona głównaLifestyle"Więc myślisz, że potrafisz tańczyć"

“Więc myślisz, że potrafisz tańczyć”

Jeśli jesteś fanem reality show, szanse na to, że słyszałeś o hitowym serialu Fox o nazwie “So You Think You Can Dance”. Jeśli jesteś fanem “American Idol”, to ten serial może być również atrakcyjny dla Ciebie. Przypomina to szalenie popularny hit Foxa, American Idol, ale skupia się raczej na tańcu niż na wokalnych talentach.

Podobnie jak American Idol, So You Think You Can Dance ma proces przesłuchania, dzięki któremu pszenica jest oddzielona od plew, że tak powiem. Pierwsze dwa odcinki sezonu to w zasadzie klipy z procesu przesłuchań, pokazujące niektóre trafienia i porażki, które napotkano w procesie zmniejszania liczby. Nie powinno być niespodzianką, że Simon z American Idol jest także jednym z twórców tego programu, który jest popularny sam w sobie, choć nie osiąga żadnego zbliżonego do szalonego sukcesu, jakiego doświadczyła American Idol.

W spektaklu wykorzystamy tancerzy o szerokim zakresie tła. Od artystów ulicznych do tych, którzy wcześniej posiadali tytuły do ​​swoich umiejętności tanecznych, zaczynają na równych i równych szansach i są eliminowani, gdy konkurencja nasila się, a oczekiwania tłumu rosną. Nagrodą za wygraną w tej serii jest 100 000 $ w gotówce, taneczna rola w show w Las Vegas Celine Dion i pojazd hybrydowy SUV (pochwalam wysiłki producentów, aby w ten sposób dokonać bardziej ekologicznych wyborów) .

Spektakl jest dość interesujący na poziomie, którego American Idol nie jest w stanie uchwycić. Po pierwsze, wiąże się z powiązaniem talentu, który nie współpracował wcześniej w celu tańca podczas rywalizacji ze sobą. Po drugie, para, która uzyskała najniższy wynik, ma szansę, by jeden członek odkupił się, wykonując solo dla sędziów. Oczywiście to sprawia, że ​​po drodze pojawiają się ciekawe sytuacje. Kolejnym interesującym faktem na temat tego show jest to, że rzuca on zawodników w formy tańca, których raczej nie znają w stosunku do innych wykonawców, którzy mogą być dobrze zaznajomieni z stylem tańca.

Podsumowując, jeśli chodzi o taniec, program telewizyjny “Więc myślisz, że możesz tańczyć” robi wiele, by uświadomić widzom różne style tańca, których mogliby nigdy nie spotkać. Jeśli zawsze chciałeś dowiedzieć się trochę więcej o różnych stylach tańca i zobaczyć innych, gdy w pewnym stopniu uczą się lin, to jest to zdecydowanie show, którego nie będziesz chciał przegapić.

Powinienem również skorzystać z tej okazji, aby podkreślić, że pokazy takie jak Dancing with the Stars na ABC zapewniają doskonałe miejsce do nauki i rozrywki, jeśli chodzi o taniec. W tej serii celebrytów w rzeczywistości towarzyszą profesjonalni tancerze tańczący w salach balowych i przechodzący przez salę balową, aby nauczyć się sztuki tańca towarzyskiego, a następnie sędziować i głosować podobnie. Prawdę mówiąc, każda ekspozycja na wspaniałą sztukę tańca jest dobra dla wielu, którzy przezwyciężyli z góry przyjęte poglądy na temat tańca.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne